Autopolepy

Celopolepy

Provádíme celopolepy vozů, motorek, lodí a v podstatě všeho dalšího. Primárně se však věnujeme polepu vozů. Provádíme změny barev, částečné polepy, lokální změny barev – plastové nárazníky do barvy laku apod, polepy střech, doplňků (například přelepení chromových doplňků) atd..

V případě designových celopolepů prováděných tiskovou formou poskytujeme i veškeré poradenství a grafické návrhy k tomu potřebné.

Využíváme k tomu ty nejkvalitnější víceleté fólie a taktéž mnohaleté zkušenosti v tomto oboru.

Celopolepy

Celopolepy

Ochrany laků

Pro Vaše vozy poskytujeme i polepy průhlednou ochrannou fólií – pro zachování laku, ochrana proti poškození vnějšími vlivy – odletující kamení, škrábance, v případě nehod v mnoha případech zachrání lak a stačí tak lokálně opravit poškození.

Využíváme k tomu tu nejkvalitnější fólii, která nežloutne, chrání lak proti UV záření a ostatním škodlivým vlivům, fólie je hydrofobní, chová se tedy jakoby vůz byl ochráněn keramickým lakem.

Ochrana laku

Reklamní polepy

K reklamním polepům využíváme jak tištěnou tak vyřezávanou technologii. Dokážeme tak vyjít vstříc i těm nejnáročnějším požadavkům a tužbám. Vytváříme grafické podklady do tisku a pro výrobu, vše dle přání klienta.

Reklamni polepy

Reklamni polepy

Reklamni polepy

Styling

Chcete změnu na Vašem voze, motorce, či snad v bytě? Neváhejte se s námi poradit. Dokážeme Vám pomoci s výběrem fólií, podobou možné realizace včetně vizualizace. Provádíme styling exteriérů i interiérů.

Styling

Styling

Reklamní činnost, potisk textilu

Potřebujete pomoci s grafikou? S vizuálem či grafickým návrhem loga pro Vaši firmu nebo klub? Potřebujete letáky, vizitky, samolepky, reklanní předměty či snad textil s Vaším logem a potiskem?

I to pro Vás uděláme, spolupracujeme s renomovanými firmami ze všech odvětví a dokážeme Vám tak buď vyrobit, nebo zprostředkovat veškeré věci, které si budete přát na jednom místě a nebudete tak muset zařizovat více věcí najednou.

Reklamni cinnost

Reklamni cinnost

FLEET Service

Pro firmy nabízíme komplexní servis od tisku vizitek až po polep celého vozového parku na rámcové smlouvy – zvýhodněné ceny.

Ceny všech úkonů jsou individuální, a proto se nás nebojte kontaktovat pro více informací.